GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Karaff (dds) 4925082
nr 492 5082
Karaff (dds)
Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1960-tal, orange glas, höjd: 28 cm sign. H 1586/100
måndag 29 oktober 2007
kl 16:00:41